10. května 2016

Adaptační kurz Perfect Day

I pro podzim 2016 je pro vás v nabídce jednodenní adaptační kurz/třídní teambuilding Perfect Day! Reagujeme tak na poptávku mnoha škol z loňského podzimu, které nemohou vyjet na vícedenní adaptační kurzy. Právě pro ně a i pro všechny další je tu letos jednodenní adaptační kurz Perfect Day.

Právě pro ně a i pro všechny další je tu i letos jednodenní adaptační kurz Perfect Day.


Tento celodenní program nabízíme za cenu 350,- Kč. Cena zahrnuje kromě kompletního sedmihodinového programu i oběd a pitný režim. Jednodenní školní akce Perfect Day je nabízena jak ve verzi adaptační kurz, tak ve verzi třídní teambuilding.


Perfect Day - verze adaptační kurz

Lze realizovat kterýkoliv den od konce srpna do půlky listopadu. Svým zaměřením je určena novým třídním kolektivům - typicky prvním ročníkům středních škol, prvním ročníkům víceletých gymnázií, ale lze jej objednat i pro nově seskupené třídy II. stupně ZŠ. Cílem tohoto adaptačního kurzu je seznámení se, vytvoření atmosféry pohody, kreativity a spolupráce ve třídě, prevence rizikového chování, prevence vzniku a výskytu nežádoucích jevů. To vše skvěle zabalené do zážitkové pedagogiky. Zde si můžete jednodenní adaptační kurz Perfect Day rezervovat.


Perfect Day - verze třídní teambuilding

Lze realizovat celý školní rok. Perfect Day ve verzi "třídní teambuilding je určena třídám a školám, kde se kolektiv již dobře zná, ale je žádoucí zlepšit ve třídě klima, narovnat pokřivené vztahy, zaměřit se i konktrétně na to, co nefunguje. A pokud třída funguje dobře, může fungovat ještě mnohem lépe. Zde si můžete třídní teambuilding Perfect Day rezervovatV případě rezervace nám prosíme vždy do poznámek v rezervačním formuláři vyplňte, zda máte zájem o provedení "Adaptační kurz" nebo "Třídní teambuilding". V případě, že máte zájem o třídní teambuilding, můžete do komentáře klidně popsat, jaké problémy se ve vaší třídě vyskytují, na co se mají naši instruktoři zaměřit (prevence rizikového chování, nekamarádské prostředí, šikana) nebo naopak klidně zde můžete napsat, že vše funguje a chcete být ještě lepší tým.Naši instruktoři se pak na Vaši skupinu individuálně připraví.


Jednodenní akce Perfect Day obsahuje:

  • Velký zážitkový adrenalin park
  • Armygame nebo paintball
  • Velký zážitkový týmpark (5 skvělých aktivit)
  • Blok her "Icebreakers" v případě adaptačního kurzu
  • Blok her "Teambuilding" v případě třídního teambuildingu
  • Blok her pro rozvoj důvěry
  • Blok prevence

Program je velmi nabitý a postupuje v rychlém tempu, je opravdu velmi vhodné, aby si škola na tento program vyhradila minimálně šest hodin, optimum je sedm.


Jednotná cena programu Perfect Day pro školní rok 2015/2016 je 350,- Kč. Počet programových skupin je omezen, přednost dostanou dříve přihlášené skupiny. On-line poptávkový formulář pro nezávaznou rezervaci najdete ZDE

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio