20. března 2017

Dubnová V.I.P.-ka plně obsazena! Vyhlašujeme 2. termín!

Již dva měsíce před samotnou akci bylo rozebráno všech 50 míst, co je naprosto úžasné. Je vidět, že o témata jako jsou adaptační kurzy, prevence proti šikaně, práce s kolektivem je velký zájem. Již teď pilně pracujeme na programu, abychom pro vás připravili víkend plný zážitků. Těšit se můžete na seznamovací hry a týmové hry, blok prevence i adrenalinové aktivity. Vše se bude odehrávat v areálu jedinečného Outdoor Resortu Březová a zcela zdarma pro všechny přihlášené!


Nestihli jste se přihlásit?

Nevadí, protože pro velký zájem o tuto akci jsme se rozhodli otevřít nový termín! Již teď máte tedy možnost přihlásit se na V.I.P. akci pro pedagogy II se zaměřením na adaptační kurzy, kde se dozvíte co to ten adapťák vlastně je, k čemu slouží a proč je dobré jej se svojí třídou absolvovat. V bloku prevence si ukážeme něco málo z moderních způsobů zaměřených na prevenci proti šikaně. Zaujalo vás to a chcete se zúčastniť? Takto nesmíte chybět na Březové v termínu 23.-24.9 2017.

Není adapťák jako adapťák

Adaptační kurzy pořádá více organizací, ovšem kvalita je různá a někdy je to opravdu promrhaný čas. Tento fakt potvrzuje i to, že jako jediní v ČR jsme získali akreditaci pro školení instruktorů adaptačních kurzů, zatímco mnozí "vaří z vody" a adapťák je v jejich podání jen smíšeninou náhodných her a aktivit...


Nenechte si tuto akci ujít a buďte v obraze!

Na to aby byl adaptační kurz úspěšný, musí být správně složený a precizně provedený. Jenom tak má ten správný efekt. Ale pozor! Adaptačním kurzem to zdaleka nekončí, ba právě naopak, všechno jím teprve začíná. Začíná vaše dlouhá práce s kolektivem a hlavně jeho naslouchání. U nás můžete nakouknout, jak se to dělá, aby vše fungovalo. My vám ukážeme, jak pracujeme s kolektivem u nás ve STANu a už jenom vy sami vyhodnotíte, co si z toho odnesete. Těšíme se na vás v září na Březové!

Hledáte pro svojí třídu ten správny adaptační kurz?

Tak už nehledejte a přijeďte s celou třídou na adapťák k nám. Nabízíme celkem 7 programů na 4 střediscích a je jenom na vás zda přijedete na 1 den, nebo na jednu, dvě noci, případně na celý týden. Vždy na vás čeká náš instruktor, který se postará o adaptační kurz plný zážitků. Pracujeme s množstvím rekvizit a moderních pomůcek, abychom byly všechny aktivity co nejpoutavější. Samozřejmostí jsou adrenalinové aktivity, díky kterým si adapťák užijete ještě víc. Neváhejte a rezervujte ZDE adaptační kurz ještě dnes!


Přihlašte se na V.I.P. akci ZDE


Přečtete si táké o šikaně v médiích ZDE nebo o naší akreditaci Metodika adaptačních kurzů ZDE.

Chcete zažít i vy jedineční adaptační kurz v prostředí nově zrekonstruované Březove? Vybírejte z naší nabídky ZDE a rezervujte ZDE ještě dnes!

Galerie fotografií:

1.JPG10.JPG11.JPG
12.JPG14.JPG15.JPG
16.JPG17.JPG19.JPG
2.JPG20.JPG21.JPG
22.JPG23.JPG24.JPG
25.JPG26.JPG27.JPG
28.JPG29.JPG3.JPG
30.JPG31.JPG32.JPG
33.JPG34.JPG35.JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio