2. října 2017

V.I.P akce byla úspěšná i podruhé

Předposlední víkend v září jsme na Březové organizovali již druhou V.I.P. akci se změřením na adaptační kurzy pro pedagogy základních a středních škol. I tentokrát byl program plně nabitý praktickými ukázkami všech částí adaptačního kurzu. Účastníci všechny aktivity perfektně zvládli a víkend si naplno užili i přesto, že nám počasí úplně nepřálo. Dobrá nálada, překonávávní svých možností a spouta pozitivní energie - i tak se dá popsat víkendová akce. Chvíli to ale vůbec nevypadalo růžově...

Ze začátku obavy...

Červnová VIP akce dopadla výborně a na akci v záři bylo přihlášek víc než dost, tak jsme s příchodem měsíce a nového školního roku začali pomalu připravovat další V.I.P. akci. Na obavy nejdřív místo nebylo - určitě to bude zase pohodový víkend. Tato moja spokojenost ale dlouho nevydržela. Počasí se úplně zkazilo, a ani výhledově se nemělo vylepšit, lidé se začali odhlašovata dorazily i pochyby zda vůbec budem "vipku" dělat. Rušit jsme ji nechtěli a tak jsme do toho šli a akci udělali!

Žeby sluníčko?

Sobota 7 ráno a pozor svítí sluníčko! Ne však na dlouho, na radaru sa na nás řítí dešťový mrak velký jak půl republiky, který se různě kroutí a mění směr. Když budeme mít štěstí, tak nás déšť mine. Po deváté hodine se začínají scházet účastníci,kteří k nám cestovali z různých krajů. Všichni přicházejí s nadšením a dobrou náladou, která postupně zahání všechny moje obavy. Okamžitě souhlasí s programem venku a tak po prohlídce střediska začíname seznamovacími hrami na louce, které volně přechází do icebreakrů a letmých dotykovek.

Neleníme ani odpoledne

Sice nám už prší, ale to není vůbec problém - dotykovky a týmovky zvládame bez problémů pod venkovní učebnou a v baru. Někteří si i na koně sedli a povozili se v ohradě. Večer, když přijde hrozba, že bychom mohli vybouchnout, tak plnění úkolu všechy strhne a s nadšením se na ně vrhnou. Sesbírat všechny indicie, klíče a ještě tomu přijít na kloub zabere čas. A ten neúprosně tiká...Vystresovat se ale nenechali, učitele v sobě nezapřeli, stanoviště si rozdělili, aby všechno zvádli co nejrychleji. Díky výborné týmové spolupráci se podařilo bombu deaktivovat.

Nedělní adrenalin

Počasí nám přeje, takže po snídani pokračujeme dál - tentokrát nás čekají vysoká lana, horolezecká stěna a týmpark. Na vysokých lanech se překonáva strach a posouvají se hranice svých možností, v týmparku opět testujeme vzájemnou spolupráci. Po obědě proberem prevenci, zpětnou vazbu a víkend máme za sebou. A ani nevíme jak. Nezbývá jiné, než posdělovat všechny dojmy, rozloučit se a vyjet na cestu domů.

O akci

Z pohledu organizátorů byla víkendová vipka velmi pohodová akce v příjemné společnosti a všechny nás nabila pozitivní energii. Sešla sa tu parta skvělých učitelů, kteří se nenechali odradit počasím a přijeli na Březovou ve svém volném čase, aby si zkusili nové věci. Těší nás zájem a snaha pedagogů rozšířit své znalosti, naučit se něco nového a aplikovat to pak v praxi - moderně a zážitkově!

Těšíme se na vás při dalších V.I.P. akcích!

Galerie fotografií:

vipka_zari (1).JPGvipka_zari (10).JPGvipka_zari (11).JPG
vipka_zari (12).JPGvipka_zari (13).JPGvipka_zari (14).JPG
vipka_zari (15).JPGvipka_zari (16).JPGvipka_zari (17).JPG
vipka_zari (18).JPGvipka_zari (19).JPGvipka_zari (2).JPG
vipka_zari (20).JPGvipka_zari (21).JPGvipka_zari (22).JPG
vipka_zari (23).JPGvipka_zari (24).JPGvipka_zari (25).JPG
vipka_zari (26).JPGvipka_zari (27).JPGvipka_zari (28).JPG
vipka_zari (29).JPGvipka_zari (3).JPGvipka_zari (30).JPG
vipka_zari (31).JPGvipka_zari (32).JPGvipka_zari (33).JPG
 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio