Školní výlety * Školy a školky v přírodě * Lyžařské kurzy * Sportovní kurzy * Vodácké kurzy * Adaptační kurzy * Jazykové pobyty * Třídní teambuilding a prevence * Teambuilding pro pedagogy * Lyžařské kurzy v Alpách * VIP akce pro pedagogy

3. ledna 2017

Jedinečná akce pro pedagogy - OBSAZENO

V dubnu 2017 chystáme pro pedagogy zcela jedinečnou akci se zaměřením na adaptační kurzy. Jejím účelem je v dnešním světě, kdy se stále víc rozmáhá šikana a problémové chování v kolektivech, poukázat na důležitost adaptačních kurzů. Na připravované V.I.P. akci pedagogům ukážeme, jak se "adapťáky" dělají u nás i s vysvětlením proč to tak je, a to vše zcela zdarma! Chcete být součástí této výjimečné události i vy? Tak rychle pošlete přihlášku, protože počet míst je opravdu omezený :)

7. prosince 2016

Zcela nové a jedinečné zázemí pro pedagogy na Březové

V roce 2017 budou mít všichni pedagogové možnost využít na Březové skvělé zázemí pro chvíle, kdy jsou děti v programu, aby si zde mohli v klidu dát kávu, drobné občerstvení a využít wi-fi připojení, vše výše uvedené zdarma. O dalším servisu pro pedagogy se dočtete v tomto článku.

25. listopadu 2016

Školní pobyty STAN očima účastníků - opravdová videa natočená na místě!

Nejeden z účastníků školních akcí v našich střediscích dokumentuje průběh pobytu ať už pomocí fotek, či videa, které pak umístí na youtube a my jej občas objevíme. Abyste měli představu jak probíhají školní pobyty, přinášíme vám některá z nich (celkem jsou jich ke zhlédnutí desítky). Podívejte se na přímou práci instruktorů na místě, na využití zážitkových aktivit i na zázemí střediska.

24. listopadu 2016

2017: nově otevřené středisko pro školy i táborníky!

Od roku 2017 můžete navštívit další středisko pod vlajkou STANu - jedná se o středisko Slunečné údolí, které se nachází nedaleko Ledče nad Sázavou, v krásném údolí řeky Sázavy, která dělá tento areál vskutku jedinečným. Vyrazte na školní pobyt nebo letní tábor do těchto míst a zažijte své dobrodružství v dechberoucím okolí Slunečného údolí!

2. srpna 2016

Lyžařské kurzy se právě rezervují!

Již nyní probíhají intenzivní jednání o požadovaných termínech za strany základních, středních, ale i mateřských škol. Relaxa a Orientka jsou už teď z velké části na příští zimu obsazeny. Termínů každým dnem ubývá, nečekejte tedy na poslední chvíli a rezervujte si datum na lyžařský kurz už dnes! Zdravotníci ve středisku, lyžařští instruktoři, nová sjezdovka a vlek, skvělý doplňkový program, výborná strava. Lyžařské kurzy i pro děti z mateřinek!

13. června 2016

Rezervace školních pobytů na rok 2017 - to je fofr!

V tuto chvíli jsou v plném proudu rezervace škol v přírodě, lyžařských kurzů, školních výletů, sportovních kurzů, zkrátka všech školních pobytů na rok 2017. Více než rok dopředu má v tuto chvíli svůj pobyt rezervováno neuvěřitelných 115 škol a hlavní vlna se teprve očekává. Na jaké novinky se můžete těšit v roce 2017 a co bude hitem příští sezóny se dočtete v tomto článku.

25. května 2016

Šikana a adaptační kurzy - informujte se!

Vážení pedagogové a rodiče, dovolili jsme si pro vás přichystat přehled mediálních článků a reportáží týkajících se šikany ve školách. Věříme, že toto téma zajímá i širší veřejnost a proto jsme z internetu vytáhli články zveřejněné od nového roku, abychom ušetřili práci všem, kdo se tímto tématem chtějí probírat.

23. května 2016

O šikaně v médiích - opravdu nejsou adaptační kurzy potřeba?

Pokud stejně jako my monitorujete média a zajímáte se o vše, co se děje ve školách a zvláště co se týká šikany, určitě vás nepřekvapíme. Pro jistotu jsme ale přichystali přehled - abyste byli v obraze! Věřte, že dobré vztahy ve třídě dětem i pedagogovi ulehčí život pro několik příštích let! Články, poradny, ohlasy na adaptační kurzy, vše najdete v tomto článku!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio