Školní výlety * Školy a školky v přírodě * Lyžařské kurzy * Sportovní kurzy * Vodácké kurzy * Adaptační kurzy * Jazykové pobyty * Třídní teambuilding a prevence * Teambuilding pro pedagogy * Lyžařské kurzy v Alpách * VIP akce pro pedagogy

15. června 2015

Podzimní Grand Opening dělá podzim pro školy nejatraktivnější v historii Březové

Adaptační kurzy, podzimní školy v přírodě, třídní teambuildingy, podzimní školní výlety, a´t již jednodenní nebo vícedenní, to vše bude letos na podzim na Březové ještě pestřejší a atraktivnější než kdykoliv dříve. Celý podzim se totiž nese v duchu oslav Grand opening, což přináší pro všechny školy celou řadu výhod.

21. března 2015

STAN představil novou kolekci jednodenních školních výletů

Po osmi letech přichází zásadní obměna v nabídce jednodenních školních výletů. Připravili jsme pro Vás pět nových atraktivních programů, které je možno objednat již tuto sezónu! Jednodenní výlety jsou řešením pro školy, které nemohou vyrazit na vícedenní pobyt.

14. února 2015

Školní výlety 2015 - poslední volné termíny!

Nabízíme poslední volné termíny pro školní výlety a školy v přírodě v našich střediscích Březová, Relaxa a Orientka. Díky přesunu termínů několika skupin do dřívějších termínů nebo na podzimní období se uvolnilo v dubnu a květnu několik atraktivních termínů, které jsou v rámci této akce nabízeny za last minute ceny!

30. prosince 2014

Zažádejte o dotovaný pobyt pro vaši školu v místě se zhoršeným ovzduším!

40 miliónů je celková částka, která bude ze státního fondu životního prostředí rozdělena mezi žadatele o podporu ozdravných pobytů, naše střediska leží ve VYHOVUJÍCÍCH LOKALITÁCH a nabízíme i environmentální program dle domluvy a vašich požadavků. Čtěte více o dotaci v tomto článku

12. září 2014

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2015

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2015. V článku najdete informace, jak jsme střediska vylepšili a co jsme pro zpříjemnění vašich pobytů zrealizovali!

10. září 2014

Zima ve fotkách aneb nejlepší místo pro lyžařské kurzy i zimní tábory

Aneb pro ty, kteří u nás nikdy nebyli, aby měli představu, jak vypadá typická zima ve Staré Vsi, kde se nachází naše střediska Relaxa a Orientka. A jaké jsou možnosti jak pro školy, tak pro děti na zimní tábory, které máme i pro děti od 4 let! Naleznete zde pár nejvíce vypovídajících fotografií ze zim předchozích

10. května 2014

Nové programy pro školy a školky!

Na rok 2015 připravujeme radikální inovaci našich programů. A můžeme hned začít dvěma novinkami pro ty úplně nejmladší, tj. pro děti z mateřských škol a žáčky 1. stupně škol základních. A pozor, první školy si mohou tyto programy v rámci zaváděcí ceny vyzkoušet již letos na podzim! Jejich počet je však limitován a přednost dostanou nejdříve přihlášené školy či školky. Představujeme Vám programy INSIGNIA JUNIOR a ANGRY BIRDS!

5. ledna 2014

Školy co s námi jezdí mohou ušetřit na novém hřišti!

Díky partnerství s významným českým výrobcem krásných hřišť, lanových parků, lezeckých stěn a dalšího vybavení, společností NOMERA wood, se podařilo dohodnout velmi zajímavou akci. Všechny školy a školky, které s námi letos pojedou na jakoukoliv školní akci, nebo s námi byly v uplynulých třech letech mohou využít zvýhodnění 10% na stavbu dětského hřiště!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio