Školní výlety * Školy a školky v přírodě * Lyžařské kurzy * Sportovní kurzy * Vodácké kurzy * Adaptační kurzy * Jazykové pobyty * Třídní teambuilding a prevence * Teambuilding pro pedagogy * Lyžařské kurzy v Alpách * VIP akce pro pedagogy

22. října 2009

Programy a pobyty pro mateřské školy!

Školky v přírodě jsou tu! Jezdit na "školky v přírodě" se stalo zvykem především pro školky z velkých měst, ale postupně se tato novinka rozšiřuje i do středně velkých a malých měst. Vyrazit na pobyt do zdravého prostředí, nadýchat se čerstvého a čistého vzduchu, pořádně si protáhnout tělíčko a prožít mnohá dětská dobrodružství...To jde nejlépe právě u nás, na Relaxe nebo na Orientce. Obě střediska jsou skvěle vybavena i pro nejmenší hosty.

21. září 2009

VIP-SNOWMANIA II.

Snowmania II, je to vlastně další, vyšší level zimních V.I.P akcí. Všichni pedagogové, kteří se účastnili předešlých zimních "VIPek", mají možnost oprášit a prohloubit své znalosti ze Snowmanie I. Vše se bude konat na Orientce, kde je k dispozici mimořádné vybavení! Co nového bude?To se i s předběžným programem dozvíte v tomto článku. Pozor, vylepšená Snowmania se koná jen v jednom termínu, proto neváhejte s přihláškami!!!

14. září 2009

VIP akce Snowmania I.

Speciální zimní programy za mimořádně nízké ceny, určené pedagogům a ředitelům základních a středních škol a učilišť! Zimní víkendové akce, kdy je pro pedagogy zajištěn nabitý program, během kterého se seznámí a především si na vlastní kůži vyzkouší naši zimní nabídku (snowblade, snowkiting, sněžnice....), aneb jak my říkáme, naše lyžařské kurzy nové generace, poznají obě naše střediska v Jeseníkách a naše instruktory.

1. srpna 2009

MORAVIA 2009, jaká byla další VIPka?

To nejhezčí z jihu a jihozápadu Moravy. Ve velmi výživném koncetrátu. Výborná parta, hrady a zámky, víno, rafty i kola. Celou cestu nás provázela řeka Dyje, kterou jsme milovali i proklínali, obdivovali se kráse přírody kolem ní, zkrátka, vzdalovali se od ní, abychom se k ní zase vraceli. Byla nám průvodkyní milou i ironickou...upřít se jí však nedá krása břehů a jejího okolí, která v České republice mnoha srovnání nemá...

13. května 2009

Nové typy škol v přírodě na Relaxe

Naprostá většina škol si jméno naší organizace spojuje s outdoorem, adrenalinem a dobrodružstvím. To je však jen část pravdy. V naší nabídce se nyní objevuje zcela nová, mimořádně zajímavá a cenově dostupná kolekce škol v přírodě. Pojťe si s námi tuto nabídku prohlédnout. Již nyní přijímáme na tyto školy v přírodě rezervace. Na podzim 2009 i na jaro 2010.

12. května 2009

Vertikála VIP, mezi nebem a zemí

Kyblík, reverzo, celotělák ...o čem že to je řeč? Ano přátelé, tak tyto termíny létaly vzduchem v našem horském středisku Relaxa, kam se na prodloužený víkend sjela dvacítka natěšených pedagogů, aby si užili další námi připravovanou V.I.P. akci, tentokrát s názvem Vertikála. Skvělá parta lidí, nabitý program, krásné počasí...jak chutná tato trojkombinace nám dovolte přiblížit s následujícím článku. Takže, můžem? ( účastníci pochopí, vy ostatní po přečtení následujících řádek také :-)). VIP akce pro pedagogy začala společnost STAN pořádat již letos v lednu a má s nimi velký úspěch.

11. března 2009

WOW! Je tu video z V.I.P. Snowmania!

Máme tu video z únorové V.I.P. akce pro pedagogy s názvem SNOWMANIA. Cílem této akce bylo prezentovat novou generaci lyžařských kurzů, kterou přináší organizace STAN-Special team for Adventure in Nature, setkat se s pedagogy jako spřátelenou profesí, a užít si tři zimní dny v nově zrekonstruovaném horském středisku Relaxa. Video vám ukáže nejen co jsme dělali, ale i průlet zimními možnostmi RS RELAXA.

28. února 2009

Letní tábory pro školy

Jedná se o nejžhavější novinku z kuchyně STANu, určenou všem školám a jejich žákům. Na základě mnoha podnětů ze strany pedagogů i výchovních poradců a ve snaze poskytnout školám plný servis v péči o jejich žáky, se takhle pouštíme do realizace jednoho z mála druhů akcí, které jsme doteď pro školy nedělali. Spouštíme program High STANdard, který nabízí množství výhod nejen samotným dětem, ale také jejich rodičům. Co je ale nejdůležitější, skýtá taky možnost pro školy, jak se podílet na organizaci volného času svých žáků v období letních prázdnin.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio