Školní výlety * Školy a školky v přírodě * Lyžařské kurzy * Sportovní kurzy * Vodácké kurzy * Adaptační kurzy * Jazykové pobyty * Třídní teambuilding a prevence * Teambuilding pro pedagogy * Lyžařské kurzy v Alpách * VIP akce pro pedagogy

28. února 2009

Druhá V.I.P. SNOWMANIA je za námi!

Druhá V.I.P. akce s názvem SNOWMANIA, kterou organizace STAN připravila pro ředitele a pedagogy je za námi. Vy co jste se zúčastnili, pojďte zavzpomínat, vy co jste se neúčastnili, pojďte se inspirovat. V tomto článku také najdete pár fotek a odkaz na přehled dalších V.I.P. akcí, které pro vás připravujeme. V.I.P. akce jsou speciální programy za mimořádně nízké ceny, určené pedagogům a ředitelům základních a středních škol a učilišť.

3. února 2009

Nové programy "AMULET" a "INSIGNIA"

Vážení pedagogové, připravili jsme pro vás a vaše děti nové dva nové programy na školní výlety a školy v přírodě, o kterých jsme přesvědčeni že Vás zaujmou. A můžete si být jisti, že zaujmou i Vaše žáky. Tyto programy jsou zaměřeny především na 4., 5., a 6. třídu základních škol, lze je však modifikovat pro mladší, i pro starší. Přichází středověký program INSIGNIA, a pravěký program AMULET. V tomto článku se dočtete více.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio