Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

10. září 2014

Zima ve fotkách aneb nejlepší místo pro lyžařské kurzy i zimní tábory

Aneb pro ty, kteří u nás nikdy nebyli, aby měli představu, jak vypadá typická zima ve Staré Vsi, kde se nachází naše střediska Relaxa a Orientka. A jaké jsou možnosti jak pro školy, tak pro děti na zimní tábory, které máme i pro děti od 4 let! Naleznete zde pár nejvíce vypovídajících fotografií ze zim předchozích

15. dubna 2014

Outdoor Point - unikátní novinka na Relaxe

U našeho střediska Relaxa najdete již brzy novou turistickou atrakci Outdoor point. Nádherná krajina Jeseníků dostala v jedné ze svých nejkrásnějších částí unikátní atrakci, která je určena nejen návštěvníkům střediska Relaxa, ale i všem ostatním turistům.

1. dubna 2014

Nově přijímáme stravenky i pro platbu táborů

´

Vyhověli jsme mnoha Vašim žádostem a od dubna tohoto roku přijímáme stravenky jak pro platbu táborů a skupinových pobytů, tak i pro platbu občerstvení u nás na střediscích.

30. ledna 2014

Dětské zimní tábory jsou téměř naplněny. Neváhejte!

Snowboss, snowmaster, výuková víkendovka i šmoulové na sněhu to jsou turnusy zimních dětských táborů v Jeseníkách a zbývá na nich pár posledních volných míst. Tábory jsou v období pololetních a jarních prázdnin. Letos jsme přidali i autobusové svozy z Prahy, Brna i Třebíče! Přečtěte si více informací

.

21. ledna 2014

Sezóna 2014 - Novinky v obrazech

Nová jídelna na Březové, lanáček na Orientce, super hřiště na Relaxe, Pevnost na Březové, Nové interiéry na Relaxe a spousta dalších novinek na sezónu 2014 v této obrazové reportáži.

5. ledna 2014

Školy co s námi jezdí mohou ušetřit na novém hřišti!

Díky partnerství s významným českým výrobcem krásných hřišť, lanových parků, lezeckých stěn a dalšího vybavení, společností NOMERA wood, se podařilo dohodnout velmi zajímavou akci. Všechny školy a školky, které s námi letos pojedou na jakoukoliv školní akci, nebo s námi byly v uplynulých třech letech mohou využít zvýhodnění 10% na stavbu dětského hřiště!

17. října 2013

Novinky na Relaxe a Orientce 2014

Během podzimu 2013 a zimy 2014 začínáme převážně na Relaxe s velkým budováním! A co že nás čeká? Nás čeká spoust apráce, ale všechny návštěvníky jistě potěší zcela nový nábytek na Relaxe, malý výběh s kozami kamerunskými, hřiště Outdoor point a venkovní učebna. Na Orientce pak lanáček pro školkáčky a nejmenší děti. Čtět více v článku!

5. května 2013

Co zahřeje na srdci...

Každá druhá firma to má na svých stránkách - viditelné, velmi často fiktivní a pouze pro účel samochvály smyšlené děkovné vzkazy od svých zákazníků, klientů. My máme to štěstí a čest, že nám chodí opravdové děkovné vzkazy od skutečných klientů. A vždycky nás neskutečně potěší. Jen jsme s nimi doposud nakládali pouze tak, že jsme si to řekli mezi sebou, přeposlali na email, s nostalgií se krátce zasnili a pocítili satisfakci za naši práci, že ji děláme fakt dobře. A email pak skončil v emailové složce s názvem Děkovné maily....

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio