Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

30. ledna 2014

Dětské zimní tábory jsou téměř naplněny. Neváhejte!

Snowboss, snowmaster, výuková víkendovka i šmoulové na sněhu to jsou turnusy zimních dětských táborů v Jeseníkách a zbývá na nich pár posledních volných míst. Tábory jsou v období pololetních a jarních prázdnin. Letos jsme přidali i autobusové svozy z Prahy, Brna i Třebíče! Přečtěte si více informací

.

21. ledna 2014

Sezóna 2014 - Novinky v obrazech

Nová jídelna na Březové, lanáček na Orientce, super hřiště na Relaxe, Pevnost na Březové, Nové interiéry na Relaxe a spousta dalších novinek na sezónu 2014 v této obrazové reportáži.

5. ledna 2014

Školy co s námi jezdí mohou ušetřit na novém hřišti!

Díky partnerství s významným českým výrobcem krásných hřišť, lanových parků, lezeckých stěn a dalšího vybavení, společností NOMERA wood, se podařilo dohodnout velmi zajímavou akci. Všechny školy a školky, které s námi letos pojedou na jakoukoliv školní akci, nebo s námi byly v uplynulých třech letech mohou využít zvýhodnění 10% na stavbu dětského hřiště!

17. října 2013

Novinky na Relaxe a Orientce 2014

Během podzimu 2013 a zimy 2014 začínáme převážně na Relaxe s velkým budováním! A co že nás čeká? Nás čeká spoust apráce, ale všechny návštěvníky jistě potěší zcela nový nábytek na Relaxe, malý výběh s kozami kamerunskými, hřiště Outdoor point a venkovní učebna. Na Orientce pak lanáček pro školkáčky a nejmenší děti. Čtět více v článku!

5. května 2013

Co zahřeje na srdci...

Každá druhá firma to má na svých stránkách - viditelné, velmi často fiktivní a pouze pro účel samochvály smyšlené děkovné vzkazy od svých zákazníků, klientů. My máme to štěstí a čest, že nám chodí opravdové děkovné vzkazy od skutečných klientů. A vždycky nás neskutečně potěší. Jen jsme s nimi doposud nakládali pouze tak, že jsme si to řekli mezi sebou, přeposlali na email, s nostalgií se krátce zasnili a pocítili satisfakci za naši práci, že ji děláme fakt dobře. A email pak skončil v emailové složce s názvem Děkovné maily....

3. dubna 2013

VIP akce Školkobraní je za námi, zároveň však i před námi...

Po krátké pauze ožijí v roce 2013 opět oblíbené VIP akce pro pedagogy. Nachystáno toho máme pro Vás spousty a věřte, že se máte na co těšit. Takovým předskokanem "vipek" roku 2013 bylo Školkobraní. Bylo 19.10. a na Orientku se začaly kolem páté sjížděť první účastnice....

23. ledna 2013

Cenová bomba pro neziskovky, oddíly dětí, mateřská centra a další kolektivy!

Jste nezisková organizace, a to jakéhokoli zaměření? Máte oddíl dětí pro který pravidelně pořádáte různé akce? Nebo jste parta nadšenců a sem tam někam vyrážíte? Či jste skupina maminek s dětmi, turistický či sportovní oddíl? Pro vás všechny a všechny další různé kolektivy jsme připravili speciální cenovou nabídku. Hodilo by se říci...ať je jaro nebo zima, se STANem je vždycky príma...A my to klidně řekneme a ještě to doplníme o podzim a léto. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

10. října 2012

Nová kolekce adaptačních kurzů 2013

Před devíti lety přišla organizace STAN s nabídkou adaptačních kurzů, které byly úplně jiné, než cokoliv, co bylo do současnosti. Hned v dalším roce se STAN stal celorepublikovou jedničkou v rámci realizace těchto programů. Po osmi letech přichází další zásadní inovace.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio