Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

3. října 2012

Jaká byla expedice Watzmann?

Přinášíme Vám fotogalerii z úspěšné expedice Watzmann 2012, která se uskutečnila poslední víkend v září. Fotografie myslím nepotřebují komentář a tak zbývá jen říci, že expedici Watzmann budeme opakovat i v příštím roce, a to buď poslednísrpnový víkend, nebo poslední víkend v září (termín bude brzy upřesněn). Máte tedy šanci příští rok vyrazit s námi!

18. září 2012

STAN rozšiřuje svoji základnu vedoucích letních táborů!

Chceš být vedoucím letních táborů jež jsou špičkou v republice? Chceš být u toho, naučit se něco nového, získat nové zkušenosti, možnost se realizovat a zažít něco, na co budeš hodně dlouho vzpomínat? STAN rozšiřuje svoji základnu vedoucích letních táborů. Máš tak možnost se o toto místo ucházet.

1. září 2012

Novinky v roce 2013

STAN se stal synonymem pro neustálý rozvoj. Vždy když končí v listopadu sezóna, oblékají naši zaměstnanci a instruktoři montérky a ať je zima, prší, nebo padá sníh, pracují usilovně na našich střediscích. Ano i devátý rok se bude STAN držet hesla, že všechny prostředky patří do investic. A na co se můžete těšit?

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

15. srpna 2012

Mateřské školy obzvláště vítány!

Nejmladší jsou na našich střediscích obzvláště vítáni, to je nové heslo, které mají obě naše střediska v Jeseníkách, jak Relaxa, tak Orientka. V posledních dvou letech zaznamenala obě střediska obrovský nárůst zájmu právě ze strany mateřských škol a to ve všech ročních obdobích, zvlášť poté, co jsme přišli s novou kolekcí programů...

25. května 2012

Expedice Watzmann 2012

Pro letošní rok jsme pro všechny dospělé nachystali jednu extra vypečenou expedici. A proč vypečenou? Protože se nejedná o nějaký turistický zájezd, jedná se o 100% prožitou akci, plnou nejen fyzické námahy, ale i relaxace a poznávání, z této expedice si kromě utahaných nohou odvezete skvělé zážitky a neméně působivé fotografie toho nejlepšího, co Rakousko-Německé pohraničí nabízí.

12. března 2012

Tábor STRONGHOLD "Čtyři erby"

Milí přátelé, táborníci,udatní válečníci, tábory STRONGHOLD na příští léto se velmi rychle plní, víc než kdykoliv jindy! A my vedoucí z toho máme radost a tak pořádně pracujeme na tom, abyste letos na táborech STRONGHOLD zažili ještě mnohem víc než dříve. V tomto článku si podrobně představíme turnus s názvem STRONGHOLD - Čtyři erby.

9. února 2012

Armygame detailně

Obecné představení ARMYGAMEu už proběhlo, proto vám přinášíme bližší specifikaci, zbraně, se kterými se u nás setkáte, co všechno vám zbraň řekne, jak oživovat a tak dále.. Zkrátka spoustu užitečných věcí, určitě aspoň zkoukněte obrázky, stojí to za to!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio