Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

17. října 2013

Novinky na Relaxe a Orientce 2014

Během podzimu 2013 a zimy 2014 začínáme převážně na Relaxe s velkým budováním! A co že nás čeká? Nás čeká spoust apráce, ale všechny návštěvníky jistě potěší zcela nový nábytek na Relaxe, malý výběh s kozami kamerunskými, hřiště Outdoor point a venkovní učebna. Na Orientce pak lanáček pro školkáčky a nejmenší děti. Čtět více v článku!

5. května 2013

Co zahřeje na srdci...

Každá druhá firma to má na svých stránkách - viditelné, velmi často fiktivní a pouze pro účel samochvály smyšlené děkovné vzkazy od svých zákazníků, klientů. My máme to štěstí a čest, že nám chodí opravdové děkovné vzkazy od skutečných klientů. A vždycky nás neskutečně potěší. Jen jsme s nimi doposud nakládali pouze tak, že jsme si to řekli mezi sebou, přeposlali na email, s nostalgií se krátce zasnili a pocítili satisfakci za naši práci, že ji děláme fakt dobře. A email pak skončil v emailové složce s názvem Děkovné maily....

3. dubna 2013

VIP akce Školkobraní je za námi, zároveň však i před námi...

Po krátké pauze ožijí v roce 2013 opět oblíbené VIP akce pro pedagogy. Nachystáno toho máme pro Vás spousty a věřte, že se máte na co těšit. Takovým předskokanem "vipek" roku 2013 bylo Školkobraní. Bylo 19.10. a na Orientku se začaly kolem páté sjížděť první účastnice....

23. ledna 2013

Cenová bomba pro neziskovky, oddíly dětí, mateřská centra a další kolektivy!

Jste nezisková organizace, a to jakéhokoli zaměření? Máte oddíl dětí pro který pravidelně pořádáte různé akce? Nebo jste parta nadšenců a sem tam někam vyrážíte? Či jste skupina maminek s dětmi, turistický či sportovní oddíl? Pro vás všechny a všechny další různé kolektivy jsme připravili speciální cenovou nabídku. Hodilo by se říci...ať je jaro nebo zima, se STANem je vždycky príma...A my to klidně řekneme a ještě to doplníme o podzim a léto. Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

10. října 2012

Nová kolekce adaptačních kurzů 2013

Před devíti lety přišla organizace STAN s nabídkou adaptačních kurzů, které byly úplně jiné, než cokoliv, co bylo do současnosti. Hned v dalším roce se STAN stal celorepublikovou jedničkou v rámci realizace těchto programů. Po osmi letech přichází další zásadní inovace.

3. října 2012

Jaká byla expedice Watzmann?

Přinášíme Vám fotogalerii z úspěšné expedice Watzmann 2012, která se uskutečnila poslední víkend v září. Fotografie myslím nepotřebují komentář a tak zbývá jen říci, že expedici Watzmann budeme opakovat i v příštím roce, a to buď poslednísrpnový víkend, nebo poslední víkend v září (termín bude brzy upřesněn). Máte tedy šanci příští rok vyrazit s námi!

18. září 2012

STAN rozšiřuje svoji základnu vedoucích letních táborů!

Chceš být vedoucím letních táborů jež jsou špičkou v republice? Chceš být u toho, naučit se něco nového, získat nové zkušenosti, možnost se realizovat a zažít něco, na co budeš hodně dlouho vzpomínat? STAN rozšiřuje svoji základnu vedoucích letních táborů. Máš tak možnost se o toto místo ucházet.

1. září 2012

Novinky v roce 2013

STAN se stal synonymem pro neustálý rozvoj. Vždy když končí v listopadu sezóna, oblékají naši zaměstnanci a instruktoři montérky a ať je zima, prší, nebo padá sníh, pracují usilovně na našich střediscích. Ano i devátý rok se bude STAN držet hesla, že všechny prostředky patří do investic. A na co se můžete těšit?

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio