Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

28. srpna 2012

A příští prázdniny u nás?

DDM? Neziskové organizace? Firmy? Sportovní oddíly? Kluby, spolky, sdružení, neformální skupiny? Chcete si zrealizovat vlastní tábor či dokonalý prázdninový pobyt s tím nejlepším programem od rána do noci? Naše tři střediska jsou vám k dispozici a budeme velmi rádi, když příští prázdniny zamíříte k nám. Budete vítanými hosty! Co vám můžeme nabídnout najdete v tomto článku.

15. srpna 2012

Mateřské školy obzvláště vítány!

Nejmladší jsou na našich střediscích obzvláště vítáni, to je nové heslo, které mají obě naše střediska v Jeseníkách, jak Relaxa, tak Orientka. V posledních dvou letech zaznamenala obě střediska obrovský nárůst zájmu právě ze strany mateřských škol a to ve všech ročních obdobích, zvlášť poté, co jsme přišli s novou kolekcí programů...

25. května 2012

Expedice Watzmann 2012

Pro letošní rok jsme pro všechny dospělé nachystali jednu extra vypečenou expedici. A proč vypečenou? Protože se nejedná o nějaký turistický zájezd, jedná se o 100% prožitou akci, plnou nejen fyzické námahy, ale i relaxace a poznávání, z této expedice si kromě utahaných nohou odvezete skvělé zážitky a neméně působivé fotografie toho nejlepšího, co Rakousko-Německé pohraničí nabízí.

12. března 2012

Tábor STRONGHOLD "Čtyři erby"

Milí přátelé, táborníci,udatní válečníci, tábory STRONGHOLD na příští léto se velmi rychle plní, víc než kdykoliv jindy! A my vedoucí z toho máme radost a tak pořádně pracujeme na tom, abyste letos na táborech STRONGHOLD zažili ještě mnohem víc než dříve. V tomto článku si podrobně představíme turnus s názvem STRONGHOLD - Čtyři erby.

9. února 2012

Armygame detailně

Obecné představení ARMYGAMEu už proběhlo, proto vám přinášíme bližší specifikaci, zbraně, se kterými se u nás setkáte, co všechno vám zbraň řekne, jak oživovat a tak dále.. Zkrátka spoustu užitečných věcí, určitě aspoň zkoukněte obrázky, stojí to za to!

30. ledna 2012

Novinka století-Armygame!!

Nová akční hra, už žádné kuličky a šmouhy, revoluce je tu, už jenom paprsky! Přečtěte si to nejzajímavější o bezkonkurenční novince, která bude k dispozici i na našich střediscích, fotky, videa, nákresy a popisky a tím vším Vás provede rozhovor se Šouvitem, který má vše na starost! A žádné strachy, oblíbený airsoft a paintball samozřejmě v naší nabídce zůstává také!

19. října 2011

Dárkové poukazy

Pozor! Právě rozjíždíme velkou novinku! Nyní je u nás možné zakoupit dárkový poukaz! Zimní, letní, táborové, slevové, na přání… Nevíte, čím obdarovat své blízké? Nic se nevyrovná zážitkům a pobytu v malebné přírodě Vysočiny a Jeseníků.

22. července 2011

Rezervace na podzimní sezonu v plném proudu

Informace o adaptačních kurzech, školách a školkách v přírodě, již teď je přihlášeno dvakrát více škol než loni touto dobou. Proto přinášíme tento stručný přehled nabídky, abychom zde shrnuli několik zásadních faktů o těchto programech a napomohli vašemu rozhodnutí, protože je o podzimní sezonu opravdu velký zájem.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio