Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

7. února 2011

Tábory pro skupiny

Informační článek s přehledem fakt o táborech pro skupiny, ať už se jedná o tábory pro děti zaměstnanců, o tábory neziskových organizací nebo například o tábor dětí několika známých rodin. Tyto tábory a naše spolupráce s vámi vám otevírají možnosti, kdy nemusí zůstat jen u pořádání táborů…

28. září 2010

Totes Gebirge - deník z expedice

Chuťovka ná závěr expediční sezóny. Beznaděj s dobrým koncem. Takto by se dala popsat poslední expedice letošní sezóny do krásného pohoří Totes Gebirge. Začala beznadějně zamračenou oblohou, druhý den se kapky deště změnily ve sněhové vločky...Třetí den pak vykouklo slunce a posvítilo nám na úžasný výstup po velmi těžké feratě na Grosser Priel. Přinášíme podrobný popis a téměr osm desítek fotografií!

28. srpna 2010

Letní tábory v podání profesionálů...

.

Kliknutím na "celý článek" se o těchto báječných táborech dozvíte více.

26. srpna 2010

Island -stručný popis a praktické informace

Jak už mnohokrát zaznělo, Island je země, kde se snoubí krása s divokostí, oheň s ledem, proto jsme se do této zajímavé země také vypravili-o všem se přesvědčit na vlastní oči. Že je to kraj drsný jsme pocítili již první den, ale také jsme se během pobytu přesvědčili, že je zároveň neobyčejně pěkný a viděli jsme mnoho věcí, které jen tak člověk za plotečkem nenajde. Na Island se vrátíme i příští rok, proto ať každý, kdo nad návštěvou této země uvažuje, neváhá, přečte si reportáže, zkoukne fotogalerii a přihlásí se co nejdříve!!!

2. srpna 2010

Salza - Alpentour - Kaňon

Je neděle 25.7. 2010 a na Březovou se sjíždí poslední účasníci. Ostatní dobalujeme materiál, nakládáme kola, bagáž, lodě a další nutné vybavení. A kam se vyráží? To právě začíná další z VIP akcí STAN s názvem Alpinia. Namířeno máme do Rakouska, kde nás čeká několik dnů plavby po "řece učitelce" Salze, desítky kilometrů v pedálech po věhlasné Alpentour a stihneme i pěší pochod skrz největší kaňon střední Evropy, rakouskými sousedy nazývaný Grand Kanon. Tato úspěšná expedice se bude opakovat i příští rok, A to pravděpodobně hned ve čtyřech termínech!

2. srpna 2010

Orientka...jak se staví ráj pro rodiny

Rekreační středisko Orientka je nejmenším a nejmladším našim střediskem. Aniž bychom narušili provoz, každý den tu usilovně takřka do úmoru pracujeme, abychom učinili toto nádherné středisko ještě atraktivnější. Pojďme nyní, v druhém stavebním poločase nahlédnout do stavebního denníku, a pojďme se společně těšit na novinky, které nás čekají. Věřte, že počasí tento rok stavebním pracem opravdu nepřeje, takže bojujeme s deštěm, i horkým sluncem...

19. července 2010

Švýcarsko

První průzkumná expedice do Švýcarska je tu-nyní doplněná o text, který vám představí něco z toho, co jsme viděli a kde jsme byli. Jednalo se o průzkumnou akci do této krasné alpské země, která měla připravit cestu pro kroky skupin následujících....Ano, už v září budou vyhlášeny termíny upravené a vylepšené expedice Švýcarsko na příští rok. Měli byste být u toho. Je to tam zkrátka moc krásné...Popis některých zajímavých míst a především několik desítek fotografií najdete v tomto článku.

12. července 2010

Pandur, parašutisté, bitevní vrtulník, přežití

Jeden z nejlepších obrněných transportérů současnosti - PANDUR, bitevní vrtulník MI-24, seskoky parašutistů, bojová vozidla Kajman, celodenní a celonoční kurz přežití, s využitím vojenské techniky, včetně PANDURU, ukázka akce zásahové jednotky POLICIE ČR...to je výběr toho, co čeká táborníky na Březové ve dnech 14. a 15. července a také 18. a 19. srpna 2010. Zde přinášíme podrobné informace. A ti, kteří jsou smutní, že tohle neuvidí, mají ještě šanci. Na srpnové army turnusy, jsou ještě volná místa! Informace pro televizi a novináře ZDE v tomto článku!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio