Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

26. srpna 2010

Island -stručný popis a praktické informace

Jak už mnohokrát zaznělo, Island je země, kde se snoubí krása s divokostí, oheň s ledem, proto jsme se do této zajímavé země také vypravili-o všem se přesvědčit na vlastní oči. Že je to kraj drsný jsme pocítili již první den, ale také jsme se během pobytu přesvědčili, že je zároveň neobyčejně pěkný a viděli jsme mnoho věcí, které jen tak člověk za plotečkem nenajde. Na Island se vrátíme i příští rok, proto ať každý, kdo nad návštěvou této země uvažuje, neváhá, přečte si reportáže, zkoukne fotogalerii a přihlásí se co nejdříve!!!

2. srpna 2010

Salza - Alpentour - Kaňon

Je neděle 25.7. 2010 a na Březovou se sjíždí poslední účasníci. Ostatní dobalujeme materiál, nakládáme kola, bagáž, lodě a další nutné vybavení. A kam se vyráží? To právě začíná další z VIP akcí STAN s názvem Alpinia. Namířeno máme do Rakouska, kde nás čeká několik dnů plavby po "řece učitelce" Salze, desítky kilometrů v pedálech po věhlasné Alpentour a stihneme i pěší pochod skrz největší kaňon střední Evropy, rakouskými sousedy nazývaný Grand Kanon. Tato úspěšná expedice se bude opakovat i příští rok, A to pravděpodobně hned ve čtyřech termínech!

2. srpna 2010

Orientka...jak se staví ráj pro rodiny

Rekreační středisko Orientka je nejmenším a nejmladším našim střediskem. Aniž bychom narušili provoz, každý den tu usilovně takřka do úmoru pracujeme, abychom učinili toto nádherné středisko ještě atraktivnější. Pojďme nyní, v druhém stavebním poločase nahlédnout do stavebního denníku, a pojďme se společně těšit na novinky, které nás čekají. Věřte, že počasí tento rok stavebním pracem opravdu nepřeje, takže bojujeme s deštěm, i horkým sluncem...

19. července 2010

Švýcarsko

První průzkumná expedice do Švýcarska je tu-nyní doplněná o text, který vám představí něco z toho, co jsme viděli a kde jsme byli. Jednalo se o průzkumnou akci do této krasné alpské země, která měla připravit cestu pro kroky skupin následujících....Ano, už v září budou vyhlášeny termíny upravené a vylepšené expedice Švýcarsko na příští rok. Měli byste být u toho. Je to tam zkrátka moc krásné...Popis některých zajímavých míst a především několik desítek fotografií najdete v tomto článku.

12. července 2010

Pandur, parašutisté, bitevní vrtulník, přežití

Jeden z nejlepších obrněných transportérů současnosti - PANDUR, bitevní vrtulník MI-24, seskoky parašutistů, bojová vozidla Kajman, celodenní a celonoční kurz přežití, s využitím vojenské techniky, včetně PANDURU, ukázka akce zásahové jednotky POLICIE ČR...to je výběr toho, co čeká táborníky na Březové ve dnech 14. a 15. července a také 18. a 19. srpna 2010. Zde přinášíme podrobné informace. A ti, kteří jsou smutní, že tohle neuvidí, mají ještě šanci. Na srpnové army turnusy, jsou ještě volná místa! Informace pro televizi a novináře ZDE v tomto článku!

14. června 2010

Lyžařské kurzy v Alpách, školní výlety do Chorvatska a mnoho dalšího... Novinky blízké budoucnosti!

Lyžařské kurzy pro školy v nejznámějších alpských střediscích? Školní výlety do chorvatska, s miořádně atraktivním programem? Nebo školní výlet s ferratovým výstupem na Dachstein? Čas od času vám chceme nechat nahlédnout do budoucnosti, abychom vám představili zajímavé novinky, které připravujeme.

16. dubna 2010

Letní tábory STAN 4x v České televizi!

Bilance letních táborů jen za léto 2009 - 4krát v České televizi, 26krát v novinách celostátního i regionálního rozsahu. Žádné jiné tábory (kromě těch skandálních) se s tímto nemohou měřit. V tomto krátkém článku vám přinášíme to, co jste mohli vidět v nedávné době na obrazovkách. Účast médií je zaručena i na letošních táborech, protože to co se chytá do programu na tento rok opět ten loňský hravě překoná. A možná teď lehce prozradíme něco z toho, co se na letních táborech 2010 objeví za "top vychytávky".

23. října 2009

Školy v přírodě - nová kolekce za super ceny

Letos jsme pořádně zapracovali na školách v přírodě, tedy na akcích, které se realizují převážně v březnu, dubnu a květnu. Vymysleli jsme toho opravdu hodně, takže nabídka programů nyní ve své šíři nemá konkurenční srovnání. Atrativitu škol v přírodě jsme na rok 2010 ještě umocnili skvělými cenami. Podrobný přehled najdete v tomto článku.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio