Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

22. července 2011

Rezervace na podzimní sezonu v plném proudu

Informace o adaptačních kurzech, školách a školkách v přírodě, již teď je přihlášeno dvakrát více škol než loni touto dobou. Proto přinášíme tento stručný přehled nabídky, abychom zde shrnuli několik zásadních faktů o těchto programech a napomohli vašemu rozhodnutí, protože je o podzimní sezonu opravdu velký zájem.

18. dubna 2011

Obří lezecká stěna v RS Orientka

Průběžně aktualizováno a doplňováno novými fotografiemi! Přibližně od poloviny května bude v našem nejnovějším rekreačním středisku Orientka otevřeno unikátní několikapatrové vysokolanové centrum. Součástí je i 18 metrů vysoká nástupní věž, a právě ji vám nyní představíme v poločase stavby. Součástí věže je totiž v tuto chvíli největší lezecká stěna, kterou STAN staví.

26. února 2011

Léto = Orientka rájem pro rodiny

Rychle se nám začíná plnit sezóna a to právě od zájemců o rodinné pobyty na Orientce. Rádi bychom vám je tedy stručně představili a zároveň vám nabídli možnost rezervace již nyní, kdy volná místa ještě jsou. Orientka-krásná horská chata v Jeseníkách, vás ráda uvítá se všemi novinkami, které jsme si pro vás přichystali... A nových věcí a ktivit na vás čeká skutečně mnoho.

7. února 2011

Tábory pro skupiny

Informační článek s přehledem fakt o táborech pro skupiny, ať už se jedná o tábory pro děti zaměstnanců, o tábory neziskových organizací nebo například o tábor dětí několika známých rodin. Tyto tábory a naše spolupráce s vámi vám otevírají možnosti, kdy nemusí zůstat jen u pořádání táborů…

28. září 2010

Totes Gebirge - deník z expedice

Chuťovka ná závěr expediční sezóny. Beznaděj s dobrým koncem. Takto by se dala popsat poslední expedice letošní sezóny do krásného pohoří Totes Gebirge. Začala beznadějně zamračenou oblohou, druhý den se kapky deště změnily ve sněhové vločky...Třetí den pak vykouklo slunce a posvítilo nám na úžasný výstup po velmi těžké feratě na Grosser Priel. Přinášíme podrobný popis a téměr osm desítek fotografií!

28. srpna 2010

Letní tábory v podání profesionálů...

.

Kliknutím na "celý článek" se o těchto báječných táborech dozvíte více.

26. srpna 2010

Island -stručný popis a praktické informace

Jak už mnohokrát zaznělo, Island je země, kde se snoubí krása s divokostí, oheň s ledem, proto jsme se do této zajímavé země také vypravili-o všem se přesvědčit na vlastní oči. Že je to kraj drsný jsme pocítili již první den, ale také jsme se během pobytu přesvědčili, že je zároveň neobyčejně pěkný a viděli jsme mnoho věcí, které jen tak člověk za plotečkem nenajde. Na Island se vrátíme i příští rok, proto ať každý, kdo nad návštěvou této země uvažuje, neváhá, přečte si reportáže, zkoukne fotogalerii a přihlásí se co nejdříve!!!

2. srpna 2010

Salza - Alpentour - Kaňon

Je neděle 25.7. 2010 a na Březovou se sjíždí poslední účasníci. Ostatní dobalujeme materiál, nakládáme kola, bagáž, lodě a další nutné vybavení. A kam se vyráží? To právě začíná další z VIP akcí STAN s názvem Alpinia. Namířeno máme do Rakouska, kde nás čeká několik dnů plavby po "řece učitelce" Salze, desítky kilometrů v pedálech po věhlasné Alpentour a stihneme i pěší pochod skrz největší kaňon střední Evropy, rakouskými sousedy nazývaný Grand Kanon. Tato úspěšná expedice se bude opakovat i příští rok, A to pravděpodobně hned ve čtyřech termínech!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio