Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

14. listopadu 2014

Vítáme v týmu STAN 20 nových zdravotníků!

Pro náš i Váš klidný spánek jsme pečlivě vybrali z řad instruktorů školních skupin i táborových vedoucích dvacet kolegů, se kterými se setkáváte na našich střediscích nejčastěji a ve spolupráci se zdravotníky PRPOM jsme pro ně uspořádali zážitkový kurz první pomoci.

13. listopadu 2014

Strážce buše - RANGER

Představujeme Vám nový environmentální program pro všechny, kteří se chtějí stát Rangerem. Naučíme Vás jezdit na koních i čtyřkolkách, střílet z foukačky a narkotizační pušky, poznávat terén a přírodu. Přijeďte v dubnu na Březovou a staňte se váženým strážcem buše zvaným RANGER.

13. listopadu 2014

AMAZING RACE - Cesta kolem světa

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu od Evropy přes exotiku až na Blízký východ. Spojili jste to nejlepší z Pevnosti Boyard, Amazing Race a Cesty kolem světa za 80 dní. Připravili jsme pro Vás unikátní program se strhujícím dějem. Plánujete školní výlet, školu v přírodě nebo teambulding? Amazing Race je to, co hledáte.

8. října 2014

Rezervujte zimní školy a školky v přírodě

Zima, to nejsou pouze lyžařské kurzy, ale i školy a školky v přírodě, které mohou mít i zcela nelyžařskou, ale napínavou a naučnou náplň! Samozřejmě je možné na pár dní pro zájemce zajistit i lyžařského instruktora, zkrátka zima dává prostor novým věcem a pokud hledáte netradiční, ale přínosnou školu, či školku v přírodě, zimní období u nás vás zajisté mile překvapí!

12. září 2014

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2015

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2015. V článku najdete informace, jak jsme střediska vylepšili a co jsme pro zpříjemnění vašich pobytů zrealizovali!

10. září 2014

Zima ve fotkách aneb nejlepší místo pro lyžařské kurzy i zimní tábory

Aneb pro ty, kteří u nás nikdy nebyli, aby měli představu, jak vypadá typická zima ve Staré Vsi, kde se nachází naše střediska Relaxa a Orientka. A jaké jsou možnosti jak pro školy, tak pro děti na zimní tábory, které máme i pro děti od 4 let! Naleznete zde pár nejvíce vypovídajících fotografií ze zim předchozích

15. dubna 2014

Outdoor Point - unikátní novinka na Relaxe

U našeho střediska Relaxa najdete již brzy novou turistickou atrakci Outdoor point. Nádherná krajina Jeseníků dostala v jedné ze svých nejkrásnějších částí unikátní atrakci, která je určena nejen návštěvníkům střediska Relaxa, ale i všem ostatním turistům.

1. dubna 2014

Nově přijímáme stravenky i pro platbu táborů

´

Vyhověli jsme mnoha Vašim žádostem a od dubna tohoto roku přijímáme stravenky jak pro platbu táborů a skupinových pobytů, tak i pro platbu občerstvení u nás na střediscích.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2018 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio